Prima pagină » Diana Șoșoacă a fost invitată din nou la Ambasada Rusiei. A avut și o solicitare

Diana Șoșoacă a fost invitată din nou la Ambasada Rusiei. A avut și o solicitare

by Salut Timisoara
0 comments




Diana Șoșoacă a participat la o recepție organizată la Ambasada Rusiei, de Ziua Victoriei. Europarlamentara spune că prezența sa la eveniment reprezintă un gest diplomatic



Sursă: stiripesurse.ro

You may also like

Leave a Comment