Prima pagină » Elevă dată afară din examenul de Evaluare Națională, la Timișoara. Ce s-a întâmplat?

Elevă dată afară din examenul de Evaluare Națională, la Timișoara. Ce s-a întâmplat?

by Salut Timisoara
0 comments


TIMIȘOARA. La proba de Matematică din cadrul Evaluării Naționale, o elevă a fost dată afară din examen, au anunțat reprezentanți Inspectoratului Școlar Timiș. CITEȘTE ȘI: Admitere la Universitatea de Medicină și Farmacie din Timișoara Se pare că aceasta avea asupra ei telefonul mobil, iar acesta era pornit, contrar regulamentului examenului. La cea de-a doua probă, […]

Articolul Elevă dată afară din examenul de Evaluare Națională, la Timișoara. Ce s-a întâmplat? apare prima dată în Opinia Timisoarei.



Source link

You may also like

Leave a Comment