Prima pagină » Farul Constanța a anunțat despărțirea de mijlocașul portughez Diogo Ramalho

Farul Constanța a anunțat despărțirea de mijlocașul portughez Diogo Ramalho

by Salut Timisoara
0 comments



Clubul Farul Constanţa a anunţat vineri, că s-a despărţit de fotbalistul portughez Diogo Ramalho, conform news.ro.

“Farul Constanţa şi mijlocaşul portughez Diogo Ramalho au ajuns la un acord privind încetarea pe cale amiabilă a raporturilor contractuale”, se arată pe site-ul clubului constănţean.

Sosit la Farul în vara anului 2025, portughezul în vârstă de 26 ani a evoluat în 37 de partide în toate competiţiile, reuşind să înscrie o singură dată.





Sursă: stiripesurse.ro

You may also like

Leave a Comment